Servis

Záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov a spotrebného materiálu ...

Prime Service, s.r.o. je spoločnosť zameraná na servisnú činnosť tlačiarní EPSON, BROTHER a KYOCERA,  predaj spotrebného materiálu a náhradných dielov. Poskytované služby sú v plnom rozsahu podporované podpornými službami, vrátane logistiky, distribúcie tovaru, opravy produktov. Vďaka naším dlhodobým znalostiam taktiež poskytujeme našim zákazníkom poradenské služby.

Produktové portfólio zahrňuje opravy ihličkových, laserových a atramentových tlačiarní, veľkoformátových tlačiarní, POS tlačiarní, digitálnych dataprojektorov, skenerov a ďalších zariadení.
Taktiež ponúkame inštaláciu a konfiguráciu digitálnych dataprojektorov značky EPSON.

 

Záručný servis - podľa modelu zariadenia vykonávame formou OSS (servis u zákazníka) a RTB (servis v servisnom stredisku).

Dodacia lehota na náhradné diely:
Štandardná dodacia lehota tovaru, ktorý je dostupný na sklade je max. 10 dní. (Vyhlásenia týkajúce sa termínov dodania sú nezáväzné.)

Dodávateľ si vyhradzuje právo spätného prevzatia náhradných dielov.

UPOZORNENIE!
Od 4.12.2017 Prime Service realizuje technickú podporu výhradne v písomnej podobe (telefonické informácie servisní technici NEPODÁVAJÚ). Požiadavky technického charakteru riešime len tie, ktoré sú vznesené v písomnej podobe. Doterajšie telefónne číslo, ktoré ste používali na technickú podporu je presmerované na servisnú administráciu. Telefonický kontakt na servisných technikov bude možný iba v prípade reklamácie zákazky!

 


         Servis Assistant
servisas

            Epson OSS
oss

             Pýtajte sa!
otazka

sps
 

 

PT-logo

 

EPSON servis od 1993

     epson servis

Servis

NEZABUDNITE !!!

              REGISTRUJTE
si na vybrané EPSON produkty

36 mesačnú predĺženú záruku
https://www.epson.sk/promotions/extended-warranty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info