BROTHER

je na trhu viac ako 50 rokov

Spoločnosť je celosvetovým dodávateľom a výrobcom elektronických zariadení.

Spoločnosť Brother, založená pred 100 rokmi v Nagoji v Japonsku, je na európskom trhu prítomná viac ako 50 rokov. Skupina Brother ponúka produkty a služby zákazníkom po celom svete vo 17 výrobných továrňach (vrátane štyroch tovární Brother Industries, Ltd.) až po 52 maloobchodných predajní v 44 krajinách a regiónoch sveta (podľa údajov z apríla 2013.). Spoločnosť Brother pôsobí v Írsku od roku 1958 a je členom Brother Group Global. Brother Írsko v súčasnej dobe provádzkuje predaj / marketing, skladovanie a popredajné služby v centrále na Boeing Road, Airways Industrial Estate, Santry, Dublin 17, s podporou všetkých produktov Brother, s výnimkou obrábacích strojov. Súčasný produktový rad zahŕňa nielen šijacie stroje pre domácnosti a priemysel, ale tiež priemyslové prístroje a zariadenia Brother pre informačné a komunikačné technológie - tlačiarne, multifunkčné zariadenia, faxy, tlačiarne štítkov a skenery, vrátane originálneho spotrebného materiálu a príslušenstva Brother. Európska organizácia Vision 21 uznáva, že sa Brother stal svetovou triedou ako predajná a marketingová organizácia, hrdo zavádzajúca na trh unikátne výrobky s uplatňovaním sloganu "Na vašej strane" v každodenných činnostiach.

História
1958 - Európske hospodárske společenstvo bolo založené v roku 1957 pri podpise Rímskej zmluvy. Firma Brother v meste Nagoya túto skutočnosť prijala ako veľmi dôležitý vývoj a identifikovala Európu ako kľúčové územie pre rozvoj a rast spoločnosti.
1968 - Továreň na šijacie stroje Jones bola v Británii považovaná za jednu z najobľúbenejších značiek, ale spoločnosť trpela nedostatkom investícií a rozvoja. Rozhodnutie spoločnosti Brother na získanie tejto továrne jej pomohlo etablovať sa na britskom trhu.
1971 - Brother a prvá vysokorýchlostná tlačiareň na svete
1985 - Brother a prvý elektrický písací stroj na svete
1987 - Brother a prvá laserová tlačiareň
1988 - Brother a prvá tlačiareň štítkov
1995 - Brother a prvé multifunkčné zariadenie na svete
1997 - Brother a prvé atramentové multifunkčné zariadenie na svete
2002 - Brother a samostatná mobilná tlačiareň
2007 - Brother a prvá tlačiareň RFID štítkov


         Servis Assistant
servisas

            Epson OSS
oss

             Pýtajte sa!
otazka

sps
 

 

PT-logo

 

EPSON servis od 1993

     epson servis

Servis

NEZABUDNITE !!!

              REGISTRUJTE
si na vybrané EPSON produkty

36 mesačnú predĺženú záruku
https://www.epson.sk/promotions/extended-warranty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info