Spoločnosť Epson vždy predbiehala svoju dobu. A to doslova. Bola založená v roku 1942 ako malá továreň na výrobu hodiniek (Daiwa Kogyo Ltd. (neskôr Seiko)), aby sa stala oficiálnym dodávateľom časomiery pre olympijské hry v Tokiu v roku 1964 a zaznamenávala a tlačila výsledky atlétov.

Tento proces bol inšpiráciou pre naše tlačiarne. Prvá tlačiareň uvedená na trh bola v roku 1968 elektronická tlačiareň (EP). Po modeli EP čoskoro nasledoval model EP-101 (naša prvá komerčná tlačiareň, svetovo najmenšia, „syn" modelu EP). Tak vznikol Epson.

V roku 1990 bola v Amsterdame založená spoločnosť Epson Europe BV a stala sa európskym oblastným centrom japonskej spoločnosti Seiko Epson Corporation. Dnes sme hrdí na to, že pôsobíme v 94 krajinách sveta a prinášame produkty vytvorené na základe našej charakteristickej piezoelektrickej technológie. Popri tom stále inovujeme, aby sme zlepšili životy bežných zákazníkov spoločnosti Epson.

 

V roku 1993 po celosvetovom debute bola technológia Micro Piezo nielen v čele štartu a nárastu atramentovej tlačiarne Epson, ale hodila rukavicu na všetky ostatné veľké značky v tlačiarenskom priemysle. Micro Piezo, jedinečná technológia poskytuje vynikajúcu kvalitu tlače a je technológia, ktorú naši konkurenti stále ťažko nachádzajú. Tlačová hlava Micro Piezo značky Epson je srdcom každej atramentovej tlačiarne Epson. Produkuje vynikajúcu farbu a jasnosť pri vysokých rýchlostiach a je stredobodom pre meniaci sa svet odbornej a amatérskej fotografickej tlače. Tlačová hlava tiež pomáha minimalizovať vplyv na životné prostredie, pretože atrament používa veľmi efektívne, umiestňuje kvapôčky atramentu s úžasnou presnosťou, aby sa zabránilo plytvaniu papierom a trvá životnosť tlačiarne. Nová špičková tlačová hlava Micro Piezo TFP je celkom pravdepodobne najpokročilejšia vôbec vyrobená, dosahujúca presnosť presnosti umiestnenia atramentu, ktorá prináša mimoriadnu fotografickú kvalitu.

 

Firemný web


         Servis Assistant
servisas

            Epson OSS
oss

             Pýtajte sa!
otazka

sps
 

 

PT-logo

 

EPSON servis od 1993

     epson servis

Servis

NEZABUDNITE !!!

              REGISTRUJTE
si na vybrané EPSON produkty

36 mesačnú predĺženú záruku
https://www.epson.sk/promotions/extended-warranty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info